Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Orgji dhe kokainë/ Fqinjët ankohen nga zhurmat, policia kap mat 14 burra e gra në karantinë (FOTOT)

Policia ka arrestuar një grup turistësh britanikë, amerikanë dhe australianë në një festë të egër me drogë dhe vajza tajlandeze, në kundërshtim me rregullat e vendosura për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

9 burrat u kapen mat nga policia me 5 vajza tajlandeze në Phuket të Tajlandës, të Mërkurën në mbrëmje.

Orgjia po zhvillohej megjithë masat e ashpra në zonën ishullore Phuket, që është nga më të goditurat prej sëmundjes në Tailandë.

Festa e zhurmshme kishte shkaktuar pakënaqësi tek fqinjët, të cilët lajmëruan policinë.

[gallery ids="1019974,1019975,1019978,1019977,1019976,1019979,1019973"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore