FOTOT/ Ramës i ndodh incidenti live, ja vajza që e ndihmoi por shkelën rregullat e COVID-19

Kryeministri Edi Rama ishte të enjten në një lidhje live me emisionin OPINION, ku foli rreth situatës së koronavirusit dhe planit ekonomik të qeverisë.

Por gjatë intervistës pati një shkëputje, pasi diçka nuk shkoi mirë me telefonin e kryeministrit.

Ndërsa të gjithë mendonin se kryeministri ishte vetëm në zyrë, në ndihmë i erdhi Anjeza Maja për t’i rregulluar telefonin. Ajo që ra në sy është se ata nuk mbajtën distancën dhe ishin pa doreza e maskë, duke rrezikuar për shkak të koronavirusit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.