Çfarë mrekullie! Njihuni me 29-vjeçaren shqiptare që ka 7 fëmijë (FOTO)

Ajlin Alfredaj ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, kësaj here nga shtëpia e saj në Tropojë, aty ku ndodhej bashkëshorti dhe shtatë fëmijët e tyre.

Shumë të lumtur dhe në një ambient plot gjallëri, Ajlin tregoi se këto ditë vetizolimi po i kalon shumë mirë, falë edhe ndihmës së të shoqit.

E pyetur nga Bieta, 29 vjeçarja pranoi se ndonjëherë është e vështirë të kontrollohen të gjithë, por ia del t’i lodhë me lojën popullore “Vigani dhe Shkurtabiqi”.

E ndërsa pyetjes për një fëmijë të tetë, Ajlin preferoi t’i përgjigjej i shoqi, i cili për momentin u shpreh i lumtur me aq fëmijë sa kanë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.