Tifozja s*ksi e Milanit “tërbon” rrjetin me pozat provokuese (FOTO)

Cristina Colier është modelja e njohur dhe fansja e zjarrtë e klubit kuqezi, Milan.

Ajo njihet edhe për format e saj që nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Colier poston foto që “çmend” vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.