Të brendshme ka veshur? Ish-Missi çmend rrjetin me kërcimin e saj, fansat e “masakrojnë” me komente për… (FOTO)

Ajo është një grua e gjithanshme. Nga karriera e modelingut deri tek ajo e prezantueses e deri tek angazhimet e saj në botën e sportit.

Është fjala për ish-Miss Italinë, Cristina Chiabotto, e cila ka përqafuar gjithmonë sfida të reja me entuziazëm. Në këto javë të gjata të karantinës, Chiabotto nuk e ka humbur vendosmërinë dhe dëshirën për të bërë të njëjtën gjë.

Janë të shumta aktivitetet që ajo ka bërë këto javë e izoluar në shtëpi. Së fundmi ish-Missi ka kërcyer një Bachata në kuzhinën e shtëpisë.

Videon e ka postuar në “Instagram” ku ka marrë shumë pëlqime e komplimente.

Por ka patur edhe nga ata që e kanë kritukuar për faktin se mijëra njerëz kanë vdekur dhe ajo poston një video të tillë.

Ndërsa ka fansa që e kanë parë me shumë vëmendje videon, dhe kanë vënë re një detaj. Fansat e pyesin nëse ajo ka veshur mbathje?

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.