“Publikon videon duke…”/ Kujtim Gjuzi sfidon policinë: Ramën do ta rras në burg

Deputeti Kujtim Gjuzi ka sfiduar haptazi Policinë e Shtetit duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Deputeti i opozitës parlamentare ka publikuar një video në rrjetet sociale duke drejtuar makinën duke folur në celular, ndërsa shkruan se po shkon në një urgjencë.

Shkelja e rregullave të qarkullimit u dënua nga ndjekësit e deputetit. Ai u paralajmërua  se kryeministri Edi Rama do e fuste në burg, pasi po ngiste makinën duke folur në telefon.

Megjithatë duket se deputeti Gjuzi nuk është i frikësuar.

Ai është përgjigjur duke thënë: “Edin do ta rras në burg se ka shkelur Kushtetutën mik.”

ZONA ELEKTORALE FUSHE – KRUJE – GREPSE PER NJE EMERGJENCE FAMILJARE NE FAMILJEN E ZOTRI ALLAMANI

Publiée par Kujtim Gjuzi sur Mardi 31 mars 2020

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.