Po e kalon izolimin në Londër, modeles s*ksi i mungon Fero: Nuk mund… (FOTO)

Arbenita Ismajli është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e kjo për shkak të marrëdhënies me reperin Fero.

Modelen bukuroshe e ka gjetur izolimi nga pandemia e koronavirusit në Britaninë e Madhe, e duket se është vetëm pa familjen apo të dashurin e saj.

Madje duket se është mërzitur paksa, pasi në “Instagram”-in e saj ajo ka publikuar një foto ku edhe shpreh shqetësimin se nuk mund të takojë dot Feron.

“Kam ngecur në Londër. Nuk mund të kthehem për të takuar familjen dhe të dashurin. Shpresoj që e gjithë kjo të përfundojë mirë,” shkruan Arbenita.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.