“Plas lufta në kuzhinë për të bërë petullat”, Gaz Paja dhe bashkëshortja tregojnë si po i kalojnë ditët në shtëpi (FOTO)

Aktori i dashur i humorit, Gaz Paja, ishte diten e djeshme pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku ndau momente të vetizolimit krah bashkëshortes së tij, Ira.

Ai pranoi se këto ditë po i shfrytëzon për të qenë sa më afër të shoqes e vogëlushit Dard, pa lënë pas dore kontributin me ndonjë punë shtëpie.

I pyetur nga Bieta, Gazi tregoi se gatimi nuk është pika e tij e fortë, ndaj kuzhinën e ka në manaxhim Ira.

Thënë këtë, çifti tregoi një situatë humori në shtëpinë e tyre, teksa ishin përballur me disa “peripeci” për të gatuar petullat perfekte.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.