Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nuk do ta besoni si ka qenë dikur gruaja më e bukur në botë (FOTO)

Kelly Brook ka bërë një transformim të madh në pamjen e saj, duke humbur shumë kilogramë të tepërt. Sot ajo është një yll dhe duket më mahnitëse se kurrë.

Por si ka qenë dikur ajo që cilësohet si gruaja më e bukur në botë? The Sun ka publikuar disa foto të yllit, ku tregohet transformimi I Kelly Brook ndër vite.

Kelly, e cila është nga Kent (Britani), filloi punën si modele kur fitoi një konkurs bukurie në moshën 16-vjeçare dhe nuk kaloi shumë dhe nisi të shfaqej në reklama të ndryshme.

Sot ajo konsiderohet si femra më e bukur në botë dhe format e saj të bëshme janë të lakmuara nga të gjithë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1018675,1018680,1018685,1018676,1018677,1018678,1018679,1018681,1018682,1018683,1018684,1018686,1018687,1018688,1018689,1018690"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore