Me veshjen që për pak i nxjerr gjoksin jashtë, modelja s*ksi shpreh dëshirën që… (FOTO)

 

Ajo ka ndjekur këshillat e autoriteteve përkatëse dhe është izoluar në shtëpi si pasojë e përhapjes së koronavirusit.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila së fundmi ka treguar se është mërzitur paksa në karantinë, pasi është mësuar që të udhëtojë shumë.

Ndërkohë gjatë ditëve të izolimit, 25-vjeçarja me forma bombastike ka qëndruar mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it ku sigurisht nuk kanë munguar pozat seksi.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një body të kuq dhe tregon dekoltenë.

“Do dëshiroja të isha një superhero që të mund të godisja Covid-19 në të pasme”, shprehet modelja e njohur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.