Legjenda mbetet legjendë, Ronaldinho dhuron spektakël në burg (Video)

Pasionin që ka për futbollin, Ronaldinho e ka treguar edhe në një burg në Paragauai, ku mbahet i izoluar prej disa javësh pasi u arretua për zotërim të dokumenteve të falsifikuara.

Ai ka marrë pjesë në lojërat që zhvillohen mes të burgosurve, duke dhuruar spektakël me klasin e tij

Ai ka mposhtur në lojën dyshe të futbollit-tenis nga dy ish-policë, që janë arrestuar për vrasje dhe plaçkitje.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.