Kanë të dashur të përbashkët, binjaket identike japin lajmin e keq (FOTO)

Binjaket më identike në botë, Anna dhe Lucy DeCinque kanë zbuluar se ato rrezikuan të humbin jetën pasi u helmuan me alkool.

Motrat, të cilët jetojnë në Perth (Australi) e ndanë historinë e dhimbshme në kanalin e tyre në Youtube, ku festonin pasi kishin arritur 100 mijë “subcribers”.

Ato njihen edhe për jetën disi të shthurur, pasi binjaket kanë të dashur të përbashkët dhe jetojnë të lumtur të tre bashkë.

Lucy tha: “Ne shkuam të festonim Krishtlindjet, ishte 40 gradë këtu në Perth. Ne nuk kishin ngrënë asgjë, pimë dhe ishin të dehidratuara.

Konsumuam shumë verë dhe e kaluam natën jashtë. Na mori ambulanca dhe na dërgoi në spital, ishte natën e tmerrshme”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.