Enca lë pa fjalë fansat, ja gjesti i turpshëm që bëri në “Instagram” (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. E tani që është në izolim për shkak të koronavirusit, ka më shumë kohë që të postojë për ndjekësit e saj.

Së fundmi, Enca është bërë pjesë e programit më të përdorur aktualisht, TikTok”. Këngëtarja ka realizuar një video ku ka treguar gishtin e mesit dhe kështu ka ndezur komentet e shumta.

Këngëtarja njihet për natyrën e saj pa komplekse, dhe bën shpesh postimë që rrëmbejnë vëmendjen e fansave të saj. Me këtë veprim të turpshëm, me siguri Enca kishte një mesazh për dikë që e ka mërzitur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.