Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çfarë ndodh në festa? Ja 16 fotot që zbulojnë gjithçka

Një person nuk ka pse të jetë një pijedashës apo student për të marrë pjesë në festa dhe argëtime të ndryshme.

Por gjatë festave regjistrohen incidente nga të të ndryshmet dhe gjithmonë do jetë dikush që do shkatërrojë gjithçka.

Në ditët e sotme është e vështirë të bësh një festë ku të mungojnë skenat e çuditshme. Këta njerëz u kapën të gjithë në kamera duke bërë skenë të tmerrshme në festë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1018723,1018718,1018716,1018722,1018713,1018714,1018720,1018715,1018717,1018727,1018719,1018721,1018724,1018725,1018726,1018728"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore