Të mërzitur në izolim, grupi i famshëm këndon nga shtëpia për fansat e tyre (VIDEO)

Nëse deri tani keni dëgjuar vetëm lajme të trishtuara për shkak të koronavirusit, atëherë këtu keni diçka për t’ju ngritur humorin.

Anëtarët e grupit të famshëm “Backstreet Boys” janë mbledhur së bashku për të dhënë një shfaqje për fansat e tyre, të cilët janë të izoluar në shtëpi.

Ka qenë iniciativa e Elton John për të bërë këngëtarët e famshëm që të këndjnë për fansat e tyre gjatë kësaj periudhe të vështirë.

“I want it that way” ishte kënga që grupi i njohur kishte zgjedhur për të performuar, edhe pse secili nga anëtarët ishte në shtëpinë e tij.

 

View this post on Instagram

 

Honored we could be part of this incredible event ❤️ Thank you @iHeartRadio @foxtv! #iHeartConcertOnFox

A post shared by Backstreet Boys (@backstreetboys) on

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.