Si të jesh s*ksi në kohën e koronavirusit, këtë ua tregon 33-vjeçarja me forma bombastike (FOTO)

Ylli televiziv, Lauren Goodger, ka arritur që të tërheq sërish vëmendjen këtë të martë.

33-vjeçarja është pranë rrugës së shtëpisë së saj në Essex, duke marrë pak ajër.

Lauren mbante veshur një pale pantallona ngjyrë gri që i ekspozonin të pasmet, një bluzë të shkurtër, ndërkohë shpatullave mbante një xhup të zi lëkure

Edhe pse është në izolim për shkak të pandemisë së koronavirusit, 33-vjeçarja nuk qëndron dot pa bndron dot pa bërë makijazh dhe të dalë shëtitje.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.