Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rashel Kolaneci super e “nxehtë” nga karantina, por ky detaj në të pasmet i prishi pozën provokuese (FOTO)

Ish-velina e "Xing me Ermalin", Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në "Instagram".

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. E kështu ka bërë edhe një ditë më pare, teksa ka pozuar me një bluzë të bardhë dhe ka ekspozuar asetet e saj.

Ajo menjëherë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, por syrit kritik nuk i shpëtoi një detaj në foto.

Me sa duket silikoni nuk është në vendin e duhur, ose photoshopi është përdorur gabimisht. Të pasmet e Rashelit nuk janë në ?vendin? e duhur.

Por pavarësisht këtij detaji, Kolaneci vazhdon të ndezë komentuesit e saj, që e komplimentojnë për format bombastike.

[gallery ids="1015544,995622,1009888,1018273,1018274,995618,995621,995619,968488,974658,995021,995616,867363,867361,867362"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore