Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nuk e kishte bërë më parë, Angela Martini shfaqet super e “nxehtë” dhe karantina e ‘detyroi” të… (FOTO)

Modelja e njohur, Angela Martini, ka zbuluar se është veizoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles, për shkak të Covid-19.

Ajo ndodhet në shtëpi së bashku me bashkëshortin e saj, Dragos. Ndërkohë duket se karantina nuk po i pëlqen aspak, pasi e ka "detyruar" atë që të mësojë të gatuajë.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, modela tregon se është detyruar të gatuajë, e një gjë e tillë duket se nuk i pëlqen aspak.

Martini ka pozuar përpara frigoriferit, e veshur me një fustan që i nxjerr hiret seksi dhe shkruan: "Kurrë nuk e mendoja se do të isha e detyruar të mësoja të gatuaja".

[gallery ids="1018133,1018134,1018135,1018132,1012222,930104,913318,913314,912724,912725,912723,912722,912719,912720,912721"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore