Mark Frrokun nuk e keni parë ndonjëherë kështu, Rudina i poston pamjet duke bërë… (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston momente të ndryshme nga përditshmëria.

Ajo është mjaft e drejtpërdrejtë me ndjekësit e saj të shumtë dhe ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj private dhe lidhja me ish-deputetin, Mark Frroku.

Por një ditë më parë, Rudina ka postuar disa video në “Instastory”, ku Frroku shfaqet duke gatuar.

Aktorja nuk ka lënë ndonjë shënim krahas videove, por pamjet flasin vetë. Duket se ish-deputeti di të gatuajë dhe nuk përton të ndihmojë partneren e tij.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.