Këngëtarja nuk mban sekrete, si e kalon karantinën dhe kush i lan enët në shtëpi

Mihrije Braha është rikthyer nga SHBA dhe tashmë prej disa ditësh është e izoluar në Prishtinë. Në një lidhje skype me emisionin “Vizioni i Pasdites” ajo rrëfeu disa momente nga dita e saj në karantinë teksa veçoi si bëhet ndarja e punëve në shtëpinë e saj.

“Me Naimin i kemi ndarë punët. Naimi pastron shtëpinë, i bie deri ne fund, unë gatuaj dhe laj enët. Shikoj filma, lexoj libra. Naimi fillon ushtrimet e tij, stërvitet në shtëpi. Më mungojnë shumë gjëra nga jeta normale, por frika që virusi është pas derës së shtëpisë, kam zgjedhur te rri në shtëpi”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.