Futbollisti thyen karantinën për kapitenen bukuroshe të Bayern-it (FOTO)

Mesfushori turko-gjerman Sami Khedira ka lënë izolimin në Torino dhe ka udhëtuar drejt Mynihut në Gjermani, për të qenë pranë të dashurës së tij Melania Leupolz, me të cilën është në një lidhje prej disa muajsh.

Melania është gjithashtu futbolliste e skuadrës së Bayernit të Mynihut dhe njëkohësisht kapitene, ndërsa nga vera e ardhshme do të luajë për londinezët e Chelseat, me të cilët sapo ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.