Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E dini çfarë po ndodh në këtë kohë izolimi? Ja çfarë kanë kapur "paparacët" (FOTO)

Çfarë po bëjnë njerëzit në këtë kohë karantine? Disa pamje të kapura nga Google Earth tregojnë njerëzit në këto ditë izolimi.

Imazhet janë nga më të ndryshmet dhe njerëzit janë të shkujdesur, pasi nuk e dinë se dikush po i vëzhgon.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1018221,1018215,1018214,1018212,1018213,1018216,1018217,1018218,1018219,1018222,1018223,1018225,1018226,1018227,1018228,1018229,1018230"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore