“Çmendet” Klaudia Pepa, hap këmbët në kuzhinë dhe… (FOTO)

Çdo ditë që kalon në izolim, Klaudia Pepa, gjen diçka për të kaluar kohën ndryshe.

Madje ajo argëton edhe fansat e saj në rrjetin social “Instagram”, ku poston foto e video të ndryshme.

Një ditë më parë, ballerina e njohur ka postuar një video ku shfaqet me një fshesë dhe lopatë në duar, të cilat i ka përdurur si instrument muzikor.

E veshur me një fusta xhaketë të verdhë ajo tregon efektet që po lën karantina tek ajo, pasi në një moment shfaqet teksa ngre lart njërën këmbë.

Video është pritur mjaft mirë nga ndjekësit e saj të cilët e kanë komplimentur për idetë e reja që ka çdo ditë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.