“Açai One”, kapsula magjike që po dobëson shqiptarët!

Prej muajsh ka mbërritur në Shqipëri “Açai One”, produkti nr. 1 i dobësimit.

Vajzat më të famshme të showbizit shqiptar si këngëtarja Eni Koçi, balerina Alba Hoxha, moderatoret Nevina Shtylla, Alesia Bami etj nga përdorimi i saj kanë pasur rezultate fantastike brenda një kohe të shkurtër.

Ky produkt prodhohet nga kompania prestigjoze Luminesen në Barcelonë dhe është një formulë e krijuar enkas në laborator sipas të gjitha standartave europiane. Pa asnjë efekt anësor dhe bio, “Açai One” rekomandohet të pihet 2 herë në ditë, gjithmonë 30 minuta para ushqimit duke krijuar në këtë mënyrë ndjesinë e ngopjes.

Kapsulat magjike të “Açai One” arrijnë të heqin 8-10 kg në muaj, por nga ana tjetër ato luftojnë plakjen e hershme, ndihmojnë në procesin tretës, forcojnë sistemin imunitar dhe djegin kaloritë e tepërta.

Janë më qindra përdorues si femra dhe meshkuj që kanë dalë shumë të kënaqur nga ky produkt i cili mund të përdoret pa asnjë afat kohor dhe pa hequr 100 % dorë nga ushqimet tuaja të preferuara.

Po ku mund ta gjeni “Açai One”?

Mjafton të klikoni nga e gjithë bota në faqen zyrtare www.luminesen.com dhe porosia ju vjen në shtëpi direkt nga Barcelona brenda një kohe rekord. Ndërsa për Shqipërinë,  ekzistojnë tre mënyra kontakti ku ju mund ta porosisni në çdo kohë: Nr tel 044 52 88 80, Instagram Acai_one1 dhe në facebook Acai One Albania.

Kompania Luminesen së shpejti do të nxjerrë ne treg një superprodukt të quajtur “C-Beet Immunity”.  Ajo është një formule unike për shumë përdorime. Si psh forcon sistemim imunitar, pastron qarkullimin e gjakut dhe toksinat. Ky produkt gjithashtu përmirëson performancën fizike dhe mbi të gjitha, ndihmon në përmirësimin e kolesterolit.

Aktualisht “Luminesen” është e shtrirë në 40 vende të botës me një sasi shitjeje prej 100.000 mijë produktesh çdo muaj.

Ky është vetëm fillimi pasi “Luminesen” po punon njëkohësisht edhe për shumë suplementë të tjerë, ku fokusi kryesor do të jetë mirëqënia e përditshme e jetës së njeriut.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.