Të gjithë sytë tek ylli televiziv, 25-vjeçarja s*ksi thyen karantinën për të… (FOTO)

Teksa shumë britanikë e shfrytëzojnë orën e daljes nga shtëpia për të marrë rreze dielli apo për të bërë piknik, ylli i reality show “The Only Way is Essex” Yazmin Oukhellou ka të tjera plane.

Së fundmi 25-vjeçarja është fotografuar teksa ka dale nga karantina për të shëtitur qenin e saj.

Madje ylli televiziv nuk është dukur aspak e shqetësuar nga pandemia e koronavirusit. Yazmin është fotografuar tepër në formë e veshur me rroba palestre në Harlow.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.