Shtëpia super moderne e Ingrit Gjonit, çfarë mban në frigorifer këngëtarja (FOTO)

Koronavirusi ka paralizuar rrjedhën e jetës në mbarë globin. Si pasojë e frikës së krijuar nga virusi, shumë persona janë dyndur në dyert e supermarketeve dhe janë furnizuar për muaj të tëra, një ndër to është dhe këngëtarja Ingrid Gjoni.

Këngëtarja e njohur, e cila momentalisht ndodhet në shtëpinë e saj verore në Gjirn e Lalzit, bëri një intervistë me gazetarin Ervin Kurti.

Si një “sy kritik” që nuk i shpëton asgjë Ervini, hapi në një moment frigoriferin e Ingridit, për të zbuluar se çfarë kishte brenda saj. Frigoriferi siç shihet dhe në videon e mëposhtme është i tej mbushur me produkte dhe Ingridi e justifikoi këtë gjë duke u shprehur se dhe ajo ishte kapluar nga frika në momentin që pandemia e virusit “mbërtheu” vendin tonë.

Kështu që mora familjen u drejtova drejt supermarketit dhe bëra një super pazar, u shpreh këngëtarja brune.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.