E martuar, modelja e njohur kapet e zhveshur në vaskë me një djalë (FOTO)

Që prej vitit 2018, Emily Ratajkowski është e martuar me Sebastian Bear-McClard.

Por kjo nuk e ka ndaluar modelen e famshme të pozojë nudo, brenda në vaskë me dikë tjetër!

Ylli i “Blurred Lines” ka publikuar një foto, vetëm një orë më parë, mes shkumës me Josh Ostrovsky, me pije në dorë.

“Frymëzimi i karantinës,” shkruan Emily në postim, që mesa duket është realizuar si reklamë e “Drinkbabe”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.