Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

COVID-19/ Ky anglez kthehet në shkurre vetëm për të thyer karantinën (video)

Thuajse në të gjithë botën njerëzit janë detyruar të qëndrojnë në shtëpi, në përpjekje për të ndaluar përhapjen e koronavirusit.

Në Britaninë e Madhe autoritetet kanë hasur vështirësi për të bindur njerëzit që të vetëizolohen, ndërkohë që janë paralajmëruar edhe gjoba.

Por një anglez, ka jetuar një mënyrë të veçantë që të dalë nga vetëizolimi, e të lëvizë në rrugë.

Ai është maskuar si shkurre dhe duke e fshehur nëpër shkurre të tjera, ia ka dalë që të lëvizë vjedhurazi.

Por kjo tentativë është filmuar nga komshinjtë e tij, të cilët këtë video e kanë ndarë në rrjetet sociale.

Sigurisht që përpjekja e anglezit nga Stevenage është pëlqyer nga shumë persona,por jo nga autoritetet britanike, që tani duhet që të ruajnë edhe... shkurret.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore