16 rastet kur çiftet kanë lënë nam në dasmë (FOTO)

Të gjitha dasmat janë të bukura dhe të mahnitshme. Njerëzit kalojnë muaj, madje edhe vite duke i planifikuar që të jenë perfekte.

Por ka mjaft situata komike dhe të sikletshme, të cilat e shkatërrojnë të gjithë magjinë.

Ndonjëherë gjërat shkojnë në mënyrë të përsosur, por nganjëherë gjërat përfundojnë në mënyrë të gabuar.

Më poshtë po ju tregojmë si janë turpëruar çiftet në dasmën e tyre.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.