Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

13 fotot shokuese, njerëzit që janë kapur mat në rrugë duke...nga Google Earth

Platforma "Google Earth" ka fotografuar mijëra momente të veçanta në rruget e ndryshme të botës.

Shumë prej tyre janë të sikletshme dhe qesharake. Njerëz që rrihen, grabitje, marrëdhënie seksuale në rrugë, të veshur çuditshëm...

Hidhuni një sy fotove:

[gallery ids="1017723,1017724,1017725,1017713,1017715,1017719,1017714,1017716,1017717,1017718,1017720,1017721,1017722"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore