Rita Ora zbulon tatuazhin në vendin më të pazakontë në trup (FOTO)

Rita Ora ka zbuluar edhe tatuazhin me të veçantë në trup. Bukuroshja shqiptare ka pafund tatuazhe në gjithë trupin.

Së fundmi, ajo ka tërhequr buzën e saj duke zbuluar tatuazhin e përkohshëm në pjesën e brendshme të buzës.

Teksa po promovon projektin e saj më të ri “How to be lonely”, në mënyrë të pandalshme po bën thirrje që njerëzit të respektojnë udhëzimet dhe të qëndrojnë në shtëpi gjatë pandemisë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.