Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rama ndan videon speciale të ambasadës italiane: Grazie Albania!

Ambasada e Italisë në Shqipëri ka publikuar një video ku tregohet solidarizimi i qyteteve shqiptare dhe shqiptarëve me Italinë, që prej javësh po kalon momente kritike për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Videoja, ku tregohen qytete të ndryshme shqiptare të ngjyrosura me ngjyrat e flamurit italian u nda edhe nga kryeministri Edi Rama në profilin e tij në Facebook.

Në Itali e kanë vlerësuar së tepërmi gjestin e Shqipërisë, që dërgoi 30 mjekë dhe infermierë në ndihmë të pacientëve të sëmurë me koronavirus.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore