FOTO/ Pronarët i nxjerrin zbuluar, ja çfarë lënë turistët në hotele

Një pjesë e mirë e turistëve janë të shkujdesur dhe katastrofa që lanë pas në hotele është e pabesueshme.

Pronarët e hoteleve, të revoltuar me këtë sjellje të tyre kanë publikuar edhe imazhet se çfarë tmerri ndodh brenda hoteleve, për të bërë të ndihen në faj ata që bënë këtë kaos.

Në fotot e mëposhtme ju do të shihni tmerrin që lënë pas turistët në hotele dhe nuk shqetësohen shumë për atë që kanë shkaktuar.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.