50-vjeçarja Jennifer Lopez çmend fansat (FOTO)

Jennifer Lopez është padyshim një prej femrave me trupin më të bukur. Një 50-vjeçare që stërvitet fort çdo ditë dhe që e kanë zili edhe vajzat e reja për format e mrekullueshme trupore.

Diva ka një energji të jashtëzakonshme dhe këtë e dëshmon në çdo publikim të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në “Tik Tok” ku vë në pah të pasmet e saj bombastike. J.LO. duket një yll dhe për vitet për të janë vetëm numra.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.