Zbardhet lista e plotë e bizneseve që mund të punojnë pa pengesa dhe orare

106 biznese lejohen që të ushtrojnë aktivitetin e tyre tregtar pavarësisht masave kufizuese të vendosura nga qeveria për të frenuar përhapjen e COVID-19

Sipas listës zyrtare të qeverisë, këto biznese lejohen që të ushtrojnë aktivitetin e tyre pa pengesa dhe pa kufizim në orare, edhe pas orës 13:00.

Shfletoni galerinë për t’u njohur me të gjitha bizneset emër për emër.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.