Theu rregullat e izolimit/ Ylli televiziv me koronavirus, shfaqet duke marrë rreze dielli me maskë (FOTO)

Heloise Agostinelli, ka zbuluar një ditë më parë se është diagnostikuar me koronavirus.

Ylli i reality show “Made In Chelsea” me postimet e fundit në rrjetet sociale, ka lënë të kuptohet se nuk po shqetësohet shumë për faktin se është prekur nga Covid-19.

21-vjeçarja ka publikuar 21 vjeçarja në profilin e “Instagram”-it një foto ku shfaqet duke marrë rreze dielli në kopshtin e saj në Miami.

Ajo sigurisht ndodhet në karantinë dhe në fytyrë mban një maskë.

“Vijat që të mbeten nga banja e diellit në karantinë janë gjë më vete,” shkruan ajo. Para se të prekej nga koronavirusi, Agostinelli postoi një foto ku kishte thyer rregullat e izolimit, jashtë shtëpisë duke ecur në rrugë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.