Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Lufta ndaj COVID-19/ Rama nxjerr FOTOT e mjekëve shqiptarë, si u priten në Itali

Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotot e 30 mjekëve dhe infermierëve që shkuan në Itali për të ndihmuar kolegët e tyre atje, në luftën kundër koronavirusit. Në një reagim në Facebook, Rama shprehet se është krenar për Shqipërinë dhe bluzat e bardha.

"??KRENAR PËR SHQIPËRINË?? #KrenarpërBluzateBardhaShqiptare?? #RESPEKT?", shkruan Rama teksa publikon fotot.

30 mjekët do qëndrojnë në Itali për 30 ditë dhe pagesa do bëhet nga qeveria shqiptare.

Ministri i Jashtëm i Italisë ka falenderuar Ramën dhe qeverinë për këtë ndihmë.

[gallery ids="1016303,1016301,1016306,1016308,1016312,1016310,1016302,1016304,1016305,1016307,1016309,1016311"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore