Karantina/ Aktorja shqiptare në hall: Me vjen komshiu 3 herë në ditë dhe…(FOTOT)

Aktorja e njohur e “Portokalli”, Arjola Demiri, ka zbuluar së fundmi se si po i kalon ditët e izolimit së bashku me tre fëmijët dhe vëllain e saj.

Një ditë më parë, ajo ishte në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisonin “Rudina”, ku duke qeshur u shpreh se “izolimi po i hap telashe, pasi komshia e saj po i vjen 3 herë në shtëpi, duke e lajmëruar se do të thërrasë policinë”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.