Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dashuri në karantinë/ Sheh vajzën duke kërcyer në çatinë e pallatit, i çon numrin me dron dhe aty nis..(FOTO)

Të biesh në dashuri gjatë karantinës. Një histori e veçante vjen nga SHBA ku dy të rinj janë dashuruar gjatë karantinës.

E gjitha nisi kur Jeremy Cohen pa një vajzë duke kërcyer në tarracën e një pallati përballë. Djali shkruajti numrin e tij në një copë letër, ngriti dronin dhe ja çoj vajzës ku i kërkonte t'i shkruante. Dhe aty nisi gjithçka.

Vajza e quajtur Tori iu përgjigj pozitivisht ftesës. Të rinjtë darkuan "bashkë", edhe pse në vetëm duke të parë njëri-tjetrin. Shihni fotot.

[gallery ids="1016401,1016406,1016405,1016404,1016392,1016394,1016398,1016393,1016395,1016402,1016391,1016387,1016388,1016390,1016396,1016397,1016399,1016400,1016403"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore