Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

25-vjeçarja bombastike feston ditëlindjen në karantinë, nuk i lë vend imagjinatës me bikinit mikroskopike (FOTO)

Ajo asnjëherë nuk e ka patur problem që të ekspozojë format e saj bombastike në rrjetet sociale.

Është fjala për Demi Rose, e cila këtë të premte ka "djegur" rrjetin me pozat shumë seksi dhe provokuese.

Modelja britanike ka gjetur mënyrën më të bukur për të festuar 25-vjetorin e linjdes në karantinë, për shkak të koronavirusit.

Demi ka postuar në "Instagram" disa poza që nuk i kanë lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj të shumtë. Ajo shfaqet me një pale bikini mikroskopike duke treguar më shumë seç duhet.

[gallery ids="983704,985983,1014619,1015937,1015938,1015939,1006057,1004385,1011792,1004383,1004384,1004381,1004380,1002678,1002677,994377,994374,996507,1000541,999208"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore