Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

U largua nga Parisi nga frika e koronavirusit/ Futbollisti i famshëm thyen rregullat e Covid-19, ja çfarë bën në Brazil (FOTO)

Para pak ditësh, Naymar u kritikua shumë pasi vendosi që të largohej nga Franca në drejtim të Brazilit, edhe pse udhëtimet jashtë nuk lejoheshin.

Futbollisti i famshëm u shpreh se po largohej pasi ishte i frikësuar nga përhapja e koronavirusit dhe se po shkonte në vendlindje për të qenë më i sigurtë.

Por nga fotografitë e publikuara nga mediat e huaja, duket se Neymar nuk është larguar nga Parisi për çështje sigurie, por për të bërë disa ditë pushime.

Në rrjetet sociale, lojtari ka psotuar disa imazhe ku shihet me disa miq të tij duke u argëtuar.

Mirëpo kjo është në kundërshtim me të gjitha rregullat për përhapjen e koronavirusit, ku të gjithë shtetet ndër ta edhe Brazili ka bërë njoftime që të shmangen kontaktet e afërta dhe grumbullimet.

[gallery ids="1015619,1015618,1015620,1015621,974403,828452,828449,826486,660284,658068,605827,581430,566319,556700,496957"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore