‘Model karantine’, 13 foto shokuese të njerëzve që u qethen vetë këto ditë

Si pasojë e përhapjes së koronavirusit janë mbyllur shumë aktivitete, mes të cilëve edhe parukeritë dhe dyqanet e berberëve.

Kjo ka bërë që qytetarët të gjejnë zgjidhje nga shtëpia, duke provuar talentin e tyre. Rezultati është qesharak. Shihni fotot.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.