Kërcim dhe…./ Rudina Dembacaj e Mark Frroku i “vënë flakën” lokalit (FOTO)

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj duket mjaft e lumtur në krahët e ish-deputeti Mark Frroku. Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje ku shihet duke kërcyer më të.

Në një video të postuar në Instagram nga Rudina shihet çifti duke kërcyer të pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve, nën ritmet e muzikës.

Krahas videos Rudina thekson se kjo ka ndodhur para periudhës së koronavirusit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.