Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Ishte e shëndetshme dhe e fuqishme, shihni si ka përfunduar modelja nga koronavirusi (FOTO)

Një modele e shëndetshme zbuloi se ajo është një prej personave të infektuar me koronavirus, edhe pse është vetëm 30 vjeçe.

Intant Clement kishte probleme me frymëmarrjen, duke detyruar autoritetet që t?I bëjnë tamponin. Pas ekzaminimeve, 30-vjeçarja doli e infektuar me Covid-19.

Ajo ka treguar se koronavirusi nuk është shaka dhe pavarësisht se nuk kishte shqetësime të tjera shëndetësor, gjendja e daj u rëndua shumë.

Modelja tha për mediat e huaja: "Mendova se ishte një ftohje e thjeshtë. Por gjendja erdhi duke u rënduar dhe në fund përfundova në spital".

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1015352,1015350,1015349,1015345,1015346,1015351,1015348"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore