Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Duken yje në ekran, por ja si janë realisht VIP-at (FOTO)

Ata thonë se kamera të shton disa kile, por a i shton edhe disa cm në gjatësinë e dikujt?

Ne duam gjithmonë t?i shohim fotografitë e të famshmve tanë të preferuar nga ngjarjet e tapeteve të kuqe dhe t?i ndjekim ata në Instagram, por nuk jemi gjithmonë me fat që ta shohim personalisht lartësinë e tyre të vërtetë.

Për shembull, njerëzit janë të befasuar kur shohin Kortney Kardashian, Emilia Clarke ose Maisie Williams në jetën reale për shkak se sa të adhurueshme ato duken në realitet!

Bright Side solli së fundmi një listë të famshëm të mrekullueshëm, të cilët thjesht duket se janë më të shkurtër, por jo më pak simpatikë sesa në TV.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1015409,1015410,1015411,1015406,1015415,1015414,1015407,1015405,1015404,1015412,1015413,1015416,1015417,1015418,1015419,1015420"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore