Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajzat e famshme në karantinë, nuk i harrojnë pozat s*ksi me bikini (FOTO)

Teksa shumë vende janë izoluar për shkak të koronavirusit, njerëzit gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për të kaluar gjithë konën në shtëpi.

Një mënyrë është hapja e albumeve fotografike, e të kujtoshë kohën kur ishe i lire të dilje, të udhëtoje e të bëje çfarë ti kishe dëshirë.

Madje edhe personazhet e njohur të ekranit kanë hapur albumet e vjetra të fotove. Femrat e njohura kanë hapur arkivën ku kanë pozat me bikini dhe nuk kanë nguruar që t?i ndajnë me fansat e tyre në rrjetet sociale.

?Kjo foto thjesht më kujtojn një moment të veçantë, ku po bëja atë që më bën me të vërtetë të lumtur. Një vajzë e thjeshtë në një ishull, duke qëndruar nën rrezet e diellit. Gjeni atë që ju bën vërtetë të lumtur?, shkruan Thais Wiggers në një foto ku shfaqet me bikini.

[gallery ids="1014680,1014679,1014682,1014683,1014685,1014686,1014687,1014688,1014681,1014689,1014690,1014691,1014692,1014693"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore