Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shembull i mirë në kohën e koronavirusit! Almeda Abazi e bashkëshorti turk bëjnë gjestin e papritur (FOTO)

Prej disa kohësh, shumë vende të botës po përballen me frikën e koronavirusit. Spitalet janë mbushur me pacientë që janë infektuar nga Covid-19 dhe mjekët janë çdo ditë në krye të detyrës për t?u ardhur në ndihmë të gjithëve.

E në këto ditë të vështira, gjestet që bëjnë njerëzit e thjeshtë apo edhe ato të famshëm janë për t?u vlerësuar.

Së fundmi, mediat turke shkruajnë se Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan, u kanë ardhur në ndihmë 9 familjeve duke mos u kërkuar qiratë e shtëpive.

Sipas mediave turke, çifti i njohur ka në pronësi 3 shtëpi në Amerikë, 4 në Turqi, të cilat i kanë me qira megjithatë për disa muaj nuk do të marrin asnjë para.

Ata po përpiqen të japin ndihmën e tyre me aq sa munden dhe veprimi është për t?u marrë shembull.

Shumë familje kanë mbetur pa punë për shkak të koronavirusit dhe frika më e madhe e tyre është se do të mbeten jashtë.

[gallery ids="863373,863376,908920,863372,863371,863370,863368,863367,863366,863364,863365,863361,863358,567697,863363,863362"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore