Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Roza Lati shfaqet s*ksi me bikini, poston pozat “hot” nga shtrati me… (FOTO)

Roza Lati është një nga vajzate showbizi-t shqiptar më të drejtpërdrejta. Ajo është gjithashtu edhe një nga moderatoret më të dashura për publikun, e si pasojë merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve me postimet apo deklaratat që bën.

Ditën e sotme, Roza ka kthyer të gjithë sytë nga vetja me një postim të bërë në rrjetin social ?Instagram?.

Teksa te të famshmet e tjera shohim foto me bikini por të realizuara para se të izoloheshin në shtëpi nga koronavirusi, te Roza ndodh e kundërta.

Moderatorja bukuroshe ka postuar disa foto ku shfaqet mjaft elegante e seksi me rroba banje. Ajo tregon se fotot janë realizuar pikërisht sot, pasi kishte vënë re se kishte dale dielli.

?Dita 16 e Karantines. Doli dielli nga ora 12:00 deri ne 14:00... Ne gocat e shpis morem rreze ? Roza & Çaça Budalaça ??, shkruan Roza krahas fotove ku shfaqet me rroba banje në shtrat dhe me qenushen e saj.

[gallery ids="1014929,1014930,1014931,1014932,1014933,1014928,939338,939276,939277,882785,901220,905716,882786,901218,901219"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore