Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Presidenti Meta dekreton ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ligjin për blerjen e pajisjeve mjekësore .

?Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të Tij, në mbështetje të nenit 84 dhe 93 të Kushtetutës, ka dekretuar shpalljen e ligjit nr. 21/2020 ?Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr.89/2014 ?Për pajisjet mjekësore??, të miratuar nga Kuvendi i Shqipërisë?, thuhet në njoftimin zyrtar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore