Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamjet e pabesueshme nga ajri, toka para dhe pas koronavirusit (FOTO)

Koronavirusi ka izoluar miliona persona në shtëpi, ka boshatisur rrugë, parqe, institucione publike apo private si ka ndryshuar totalisht rrjedhën e jetës.

Shumë shtete në mes të panikut, të shkaktuar nga virusi kanë zgjedhur të mbyllin kufijtë e tyre.

Disa thonë që “toka po merr frymë”, por në të vërtetë, në këto momente “bota po vuan për njerëz”. Numri i të infektuarve dhe viktimave po shtohet dita ditës. Evropa është kthyer në vatrën kryesore të koronavirusit dhe kjo e keqe nuk dihet kur do të marrë fund.

Pamjet të marra nga satelitët, tregojnë si ka ndryshuar bota para dhe pas koronavirusit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1014804,1014794,1014795,1014796,1014797,1014802,1014798,1014800,1014801,1014803,1014799"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore